درباره سیتادیوم

درباره سیتادیوم

امروزه با پیدایش سریع و روند رو به رشد مراکز خرید در جهان و افزایش رقابت میان صاحبان این صنعت، بیش از پیش نیاز به قدرت حضور در مدت زمان طولانی دراین صنعت به چشم می خورد. یکی از مهم ترین عوامل در رونق مستمر این مراکز خرید، حفظ کیفیت در خدمات رسانی و جلب رضایت مخاطبان است. حال با توجه به حساسیت موضوع و وجود رقبا چه چیز بیشتر از یک مدیریت صحیح و یکپارچه در زمان بهره برداری این مراکز خرید میتواند این رونق را حفظ کند؟ در همین راستا مدیریت بهره برداری عامل اصلی رونق یک مرکز خرید موفق است، برنامه ریزی یکپارچه جهت چگونگی اداره مراکز خرید چند منظوره که با نیازها و سلایق متفاوتی از جانب مراجعه کنندگان خود همراه است، امری بسیار ضروری و حساس در پایداری حیات و رونق این مراکز می باشد.

سیتادیوم به عنوان یک مرکز خرید مدرن تمرکز ویژه ای برروی مدیریت بهره برداری مراکز خرید دارد. کمیته مدیریت بهره برداری سیتادیوم ارومیه از ابتدای طراحی پروژه با در نظر گرفتن ملاحظات اجرایی در مجموعه، سعی در برنامه ریزی برای تامین نیازهای مراجعه کنندگان خود داشته است. نظارت گسترده در کنار بهره گیری از امکانات و تجهیزات هوشمند منجر به ایجاد رضایت خاطر صاحبان کسب و کار، راحتی، آسایش و القای حس ارزشمندی برای مشتریان خواهد شد. پس از راه اندازی سیتادیوم، مدیریت بهره برداری از طریق نظارت و مدیریت بر عملکرد برندها، مدیریت رویدادهای مختلف و حفظ نظم و امنیت با هدف ایجاد فضایی پویا و جذب مراجعه کنندگان، به رونق بیشتر با پایه های مستحکم تر خواهد پرداخت.  

پروژه های سیتادیوم به صورت مال های زنجیره ای در حال ساخت در شهرهای مختلف ایران می باشند و مدیریت بهره برداری این مال ها به صورت یکپارچه برعهده شرکت اشل یکی از باتجربه ترین شرکت  های مدیریت بهره برداری ایران می باشد. امید داریم تا با بالا بردن دانش فنی و تخصصی، بهبود و تضمین کیفیت خدمات، خلاقیت و نوآوری در خدمت رسانی هر چه بهتر در داخل کشور زمینه ای برای ارتقا مدیریت بهره برداری مراکز تجاری را فراهم آوریم.

اقداماتی که در بخش مدیریت بهره برداری به آن ها پرداخته می شود عبارتند از :

طراحی ساینژ ها و تابلوهای راهنما و امور تبلیغاتی

چیدمان صنوف و راسته بندی

ایجاد تعادل جذابیت در تمامی طبقات

ترکیب و چیدمان قرارگیری فروشگاه های اصلی و فرعی متناسب با موقعیت قرارگیری و متراژ

جانمایی فروشگاه ها با دسترسی های مناسب متناسب با نیاز مراجعه کنندگان

تناسب فروشگاه ها براساس مطالعات جمعیتی و مخاطب شناسی

مدیریت رقابت موثر

مدیریت و افزایش اثر بخشی خدمات و سرویس های ارائه شده هوشمند

کنترل هوشمند تردد و تجمع مراجعان در بخش های مختلف

ملاحظات امنیتی و فیزیکی واحدها

مدیریت اجاره داری

طراحی یکپارچه بصری ویترین فروشگاه ها

اداره عمومی و مدیریت و حفظ و نگهداری مرکز


خلق برند سیتادیوم

شرکت دوان ایرانیان به عنوان خالق برند سیتادیوم با توجه به رونق مال های تجاری در سرتاسر ایران، روند رو به رشد آن ها همچنین افزایش رقابت در میان صاحبان کسب و کار برای جذب مشتری، با درنظرگرفتن مزایای رقابتی و همچنین ایجاد تمایز در قالب یک برند جدید، تصمیم به ایجاد مراکز تجاری زنجیره ای برای اولین بار درسر تاسر ایران گرفت. خلق برند سیتادیوم با رویکرد یک فضای خانوادگی، پویا و شاد برای تمام اعضای خانواده و همچنین اقشار متوسط جامعه پایه گذاری شده است، تا بتواند علاوه بر حضور تمامی اعضای خانواده درکنار هم، استفاده از امکانات مدرن را در بالاترین سطح کیفی برای مخاطبان خود به ارمغان آورد.  

انتخاب لوکیشن با ویژگی های خاص و در خور برند سیتادیوم با در نظر گرفتن استانداردهای لازم، برای مراکز تجاری زنجیره ای آیتمی است که در این برند به صورت یکپارچه و با مدیریت هوشمند صورت می پذیرد.

سیتادیوم با توجه به زنجیره ای بودن برند خود در تمامی مراحل پروژه چارچوبی را در راستای یکپارچه سازی تمامی شعب متصور شده است. مدیریت یکپارچه در سرمایه گذاری و جذب سرمایه با تشکیل شرکت پروژه به طور مجزا در هر پروژه و همچنین مدیریت بهره برداری یکپارچه از ویژگی های شاخص سیتادیوم به شمار می رود. در طراحي سيتاديوم ها سبك معماري مدرن و مينيمال ملاك اصلي عمل قرار گرفته و از سوي ديگر ويژگي هاي هر شهر به عنوان المان ها و شاخص هاي محلي آن شهر در پروژه ها به چشم مي خورد.
سیتادیوم با در نظر داشتن اصل مشتری مداری، توجه خاص و ویژه ای به فضاسازی مطلوب، درنظر گرفتن مشاعات وسیع در طراحی داخلی، استفاده از تابلوهای راهنمای یکپارچه و علائم و المان های طراحی شده و همچنین در نظر گرفتن تعداد بالای پارکینگ ها جهت رفاه حال مشتریان دارد.

 


توسعه برند سیتادیوم

شرکت دوان ایرانیان به عنوان developer مجموعه مال های سیتادیوم وظیفه توسعه این مراکز خرید را در شهرهای بزرگ ایران به عهده دارد. دوان در راستای انتخاب زمین جهت استقرار سیتادیوم در شهرهای بزرگ و در حال توسعه، با انجام مطالعات دقیق و هوشمندانه از نظر قرارگیری در منطقه ای نزدیک به شهرهای بزرگ و مسیر های بین شهری، سهولت دسترسی، قیمت مناسب و به صرفه زمین مورد نظر و همچنین مساحت مطلوب و هماهنگ با استانداردهای سیتادیوم با در نظرگرفتن دغدغه تامین پارکینگ با تعداد بالا از اقداماتی است که در این راستا صورت می پذیرد. دوان با توجه به نحوه مشارکت مالک زمین به عنوان سرمایه گذار، با در نظر گرفتن سرمایه گذاران ثانویه و شناسایی سرمایه داران به نام آن منطقه اقدام به جذب سرمایه در راستای تامین مالی پروژه می نماید. دوان با در نظر گرفتن تمامی شرایط مالی و اقتصادی در وضع موجود پروژه، مسئولیت ارائه راه حل های تامین مالی پروژه از اولین گام های شروع تا مراحل پایانی را عهده دار می باشد. دوان در مجموعه سیتادیوم بهترین مشاوران در زمینه های مختلف را گرد هم آورده است تا با استفاده از بروزترین دانش دنیا و همچنین استفاده از کارشناسان خبره بتواند تحولی عظیم در صنعت مال های تجاری در ایران رقم زند. مسئولیت انتخاب مشاوران ساخت، طراحی، مدیریت پروژه، برندینگ همچنین مدیریت بازاریابی و فروش از جمله اقدامات دوان در پروژه های سیتادیوم می باشد.