درباره سیتادیوم

درباره سیتادیوم

درباره ما

سیتادیوم به عنوان اولین مرکز تجاری- تفریحی زنجیره ای در ایران با نگاهی نوین به صنعت تجاری سازی خلق شده است. تیم مدیریت سیتادیوم با بررسی شاخص ترین پروژه های داخلی و خارجی و با استفاده از تجربیات متخصصان موفق در زمینه ساخت و بهره برداری مراکز تجاری، در تلاش است تا امکانات مدرن و متفاوتی را در سراسر کشور ایجاد نماید. هدف این مجموعه ایجاد حس رضایت و تجربه منحصربه فردی از خرید، فراغت و تفریح برای خانواده های ایرانی است.

سیتادیوم با مدیریت بهره برداری یکپارچه، استانداردهای بین المللی مراکز خرید را در تمامی شعبات رعایت کرده و با بهره گیری از نمونه های موفق جهانی در فرآیند ساخت و راه اندازی مراکز خرید و با استفاده از تجربیات خبرگان حوزه های گوناگون مرتبط، در تلاش است تا مفهومی مدرن و منحصر به فرد را در صنعت خرده فروشی کشور پدید آورد. هدف اصلی سیتادیوم ایجاد سطح عالی رضایت و خلق تجربه ای متمایز از تفریح و خرید خانوادگی است.

سیتادیوم با در نظر گرفتن فضاهای تفریحی و اجتماعی نظیر سینما، فودکورت و فودهال، کافه و رستوران و فضای بازی کودکان در نظر دارد تا در کنار بر آورده کردن تمام نیازهای اعضای خانواده، فرصت در کنار هم بودن و سپری کردن لحظاتی خوش را خلق کند.  

 

توسعه مراکز خرید زنجیره ای

زنجیره ای بودن مفهمومی است که از تفکر یکپارچه و استراتژیک مدیریت در خصوص ایجاد تصویر ذهنی یکسان از سطح کیفیت در نزد مخاطبان و مدیریت بهره برداری یکپارچه نشأت می گیرد. با این حال، تمرکز اصلی توسعه هر شعبه بر نیاز خانواده ها و الهام گرفته از فرهنگ بومی آن منطقه است.

توجه جدی در بکارگیری ساز و کارهای موثر در حفظ و ارتقاء رضایت مندی مشتریان و به تبع آن، فروش از طریق کیفیت بخشی به خدمات و ارزش آفرینی بیشتر برای مشتریان از جمله اهداف اصلی این مراکز زنجیره ای است.

مجموعه کمیته راهبردی مراکز تجاری تفریحی زنجیره ای سیتادیوم، با الهام گیری از فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی و بر مبنای حفظ اقتدار هسته مرکزی خانواده های ایرانی و ایجاد لحظاتی خوش برای تمامی اعضا در کنار یکدیگر از طریق حضور در شهرهای بزرگ ایران پایه ریزی شده است. این مجموعه با رویکرد ایجاد فضای تفریح و خرید برای خانواده ها با سطح درآمدی متوسط شکل گرفته است. اصولی که سیتادیوم را از سایر مجموعه مال های تجاری متمایز می نماید به شرح زیر است:

  • رعایت استانداردهای بین المللی مراکز تجاری جهان
  • پراکندگی وسیع در شهرهای در حال توسعه ایران
  • مدیریت بهره برداری یکپارچه 
  • توسعه مبتنی بر حضور برترین برند خرده فروشی روزانه

ماموریت سیتادیوم

مأموریت سیتادیوم خلق مکانی منحصربفرد، صمیمانه، راحت و جذاب است تا اشتیاق به ماندن و سپری کردن اوقات فراغت در آن به عنوان مکانی منتخب برای تمامی اعضای خانواده افزایش یابد. سیتادیوم قصد دارد مفهومی جدید از یک "مکان اجتماعی" را پدید آورد و تجربه "حس خوب بودن در محیطی متفاوت " را به مخاطب خود ارائه دهد. 


چشم انداز سیتادیوم

سیتادیوم در نظر دارد تا به کمک مدیریت کارآمد، ارائه خدمات در عالی ترین سطوح استانداردهای بین المللی، مدیریت بهره برداری یکپارچه و اولویت قرار دادن رضایت استفاده کنندگان به بزرگترین مجموعه مراکز تجاری- تفریحی زنجیره ای در ایران تبدیل شود. سیتادیوم با ترکیبی از فضاهای اجتماعی و خانوادگی، دعوت از بهترین برندهای معتبر خرده فروشی و ارائه عالی ترین امکانات خدماتی و تفریحی، به عنوان سرشناس ترین برند مراکز تجاری- تفریحی شناخته خواهد شد.