درباره سیتادیوم

درباره سیتادیوم

درباره ما

سیتادیوم به عنوان اولین مرکز تجاری تفریحی زنجیره ای در ایران با نگاهی نوین به صنعت تجاری سازی خلق شده است. تیم مدیریت سیتادیوم با بررسی شاخص ترین پروژه های داخلی و خارجی و با استفاده از تجربیات متخصصان موفق در زمینه ساخت و بهره برداری مراکز تجاری، در تلاش است تا امکانات مدرن و متفاوتی را در سراسر کشور ایجاد نماید. هدف این مجموعه ایجاد حس رضایت و تجربه منحصربه فردی از خرید، فراغت و تفریح برای خانواده های ایرانی است.

سیتادیوم با مدیریت بهره برداری یکپارچه، استانداردهای بین المللی مراکز خرید را در تمامی شعبات رعایت کرده و با بهره گیری از نمونه های موفق جهانی در فرآیند ساخت و راه اندازی مراکز خرید و با استفاده از تجربیات خبرگان حوزه های گوناگون مرتبط، در تلاش است تا مفهومی مدرن و منحصر به فرد را در صنعت خرده فروشی کشور پدید آورد. هدف اصلی سیتادیوم ایجاد سطح عالی رضایت و خلق تجربه ای متمایز از تفریح و خرید خانوادگی است.

سیتادیوم با در نظر گرفتن انواع فضاهای تفریح و سرگرمی نظیر فودکورت، سینما، کافه و رستوران در نظر دارد تا در کنار بر آورده کردن تمام نیازهای اعضای خانواده، فرصت در کنار هم بودن و سپری کردن لحظاتی خوش را خلق کند.  

توسعه مراکز خرید زنجیره ای

یکی از شاخصه های رونق کسب و کار در هر کشور، میزان توسعه صنعت خرده فروشی در آن کشور است. امروزه در جهان شاهد راه اندازی هایپرمارکت ها و فروشگاه ها به صورت زنجیره ای هستیم. این فروشگاه ها عموما دارای عنوان تجاری یکسان، محصولات مشابه، دکوراسیون و نحوه چیدمان با ضوابط یکسان هستند. تمرکز اصلی این مراکز خرید بر نیاز خانواده ها و الهام گرفته از فرهنگ بومی آن منطقه است. تفکر یکپارچه و استراتژیک این مراکز را می توان در تصویر ذهنی ایجاد شده در ذهن مخاطبان شان و نحوه مدیریت بهره برداری آنها به وضوح مشاهده کرد.

توجه جدی در بکارگیری ساز و کارهای موثر در حفظ و ارتقاء رضایت مندی مشتریان و به تبع آن، فروش از طریق کیفیت بخشی به خدمات و ارزش آفرینی بیشتر برای مشتریان از جمله اهداف اصلی این مراکز زنجیره ای است.

مجموعه کمیته راهبردی مراکز تجاری تفریحی زنجیره ای سیتادیوم، با الهام گیری از فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی و بر مبنای حفظ اقتدار هسته مرکزی خانواده های ایرانی و ایجاد لحظاتی خوش برای تمامی اعضا در کنار یکدیگر از طریق حضور در شهرهای بزرگ ایران پایه ریزی شده است. این مجموعه با رویکرد ایجاد فضای تفریح و خرید برای خانواده ها با سطح درآمدی متوسط شکل گرفته است. اصولی که سیتادیوم را از سایر مجموعه مال های تجاری متمایز می نماید به شرح زیر است:

  • رعایت استانداردهای بین المللی مراکز تجاری جهان
  • پراکندگی وسیع در بخش های در حال توسعه شهرهای ایران
  • مدیریت بهره برداری یکپارچه
  • Anchor-Based بودن سیتادیوم

ماموریت سیتادیوم

ماموریت سیتادیوم فراهم آوردن مکانی امن، منحصر به فرد و جذاب برای همه گروه های سنی در خانواده است تا اعضا خانواده بتوانند زمان بیشتری از امکانات استثنایی مجموعه زنجیره ای سیتادیوم لذت برده و لحظاتی شاد و جذاب را در کنار خانواده سپری کنند.


ماموریت و چشم انداز

سیتادیوم در نظر دارد تا با مدیریت کارآمد، ارائه خدمات در عالی ترین سطح استاندارد تعریف شده، مدیریت بهره برداری یکپارچه  و جلب رضایت بازدیدکنندگان به بزرگترین مجموعه مال های زنجیره ای در خاورمیانه تبدیل شود. سیتادیوم به عنوان ترکیبی از فضاهای شاد و مدرن خانوادگی، مجموعه ای از بهترین برند های معتبر و ارائه دهنده عالی ترین امکانات خدماتی و تفریحی شناخته خواهد شد.

آرامش، امنیت و شادی را در فضایی خانوادگی و مدرن تجربه کنید.